Wybierz wersję językową:
Oferujemy indywidualne i dedykowane rozwiązania, których rezultatem jest powstanie nowych produktów chemicznych.

O nas

Wychodząc naprzeciw potrzebom jakościowym klientów postanowiliśmy założyć firmę Nicechem.  Fundamentem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie organizacyjne i produkcyjne w branży chemicznej.
 
Rozwój firmy skierowany jest w stronę budowy własnego portfolio w obszarze: odczynników chemicznych ,testów, przemysłowych środków myjąco-czyszczących, preparatów dla poligrafii, usług produkcyjnych branży chemicznej oraz produkcji o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Dysponujemy prężną kadrą inżynieryjno -produkcyjną. Pozwala to budować własną markę, która będzie rozpoznawalna na rynku krajowym i europejskim.

Firma posiada specjalistyczne zaplecze produkcyjne, a systematyczne inwestycje zapewniają płynną realizację zamówień klientów.

W kwietniu 2017 roku firma Nicechem sp. z o.o. uzyskała dwa certyfikaty potwierdzające fakt, że system zarządzania jakością spełnia wymagania normy ISO 9001:2015 oraz normy AQAP 2120:2009. Dzięki temu, klienci uzyskali potwierdzenie, że oferowane przez Spółkę produkty i wyroby są najwyższej jakości.

Plany rozwoju Spółki, są skierowane w głównym stopniu na rozwijanie marki firmy oraz powiększanie portfolio produktowego. Kolejne lata działalności, będą poświęcone także rozwojowi wyrobów o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

Niska cena, krajowa produkcja i wysoka jakość jest naszym głównym atutem.


 


Szanowni Państwo – z przyjemnością
zapraszamy do współpracy.